אודות חברת האחסון אחסון אתרים תמיכה טכנית עמוד ראשיקידום ואחסון אתרים

קידום אתרים בגוגל הפך להיות בשנים האחרונות למעין מקצוע פרוץ. כל אחד וכל אחת מרגישים בנוח לקחת את המושכות, למשוך מספר לקוחות, והופ – גם הם מקדמי אתרים מקצועיים. למען האמת אין בכך ממש, קידום אתרים בגוגל דורש ידע וניסיון, הבנה של מנוע החיפוש, גמישות מחשבתית, ידע בקוד ואפילו משאבים כספיים. גוגל כולל בתוכו כמות עצומה של פרמטרים (יש מי שיטען כי מדובר על מעל 200 פרמטרים), במאמר זה נשוחח על פרמטר מסוים – אחסון האתר אותו אנו מקדמים.

קידום בגוגל באופן רשתי

חברת קידום בגוגל חייבת משאבים מקוונים על מנת שתוכל לבצע החלפות קישורים ולהתחזק ברשת. הרי ידוע כי קישורים לאתו אנו מקדמים עוזרים בקידום האתר, ועל כן, חשוב להקים כמה שיותר אתרים, איכותיים, באותו התחום אותו אנו מקדמים, על מנת שאתרים אלו "ימליצו" על האתר הראשי אותו אנו מקדמים. חברת גוגל הבינו מזמן כי שיטת עבודה זו – של הקמת מאות אתרי תמיכה שלא ממש מעניקים ערך לגולש מלבד הקישורים אל אתר ראשי כלשהו (שבמקרה הטוב הוא מעניק איזשהו ערך לגולש) היא שיטת העבודה העיקרית של חברות קידום אתרים בגוגל בכל העולם. לכן, גוגל יכול לזהות "חוות קישורים" או רשת של אתרים המקשרים ביניהם ולאתר אחר, ולהעניש את כל הרשת הזו בהורדה כליל מאינדקס האתרים.

הפתרון – קידום בגוגל עם התחכמות

הפתרון של חברות קידום בגוגל הגיע חיש מהר: אחסון כל אחד מהאתרים בClass – C שונה בכל פעם. באופן זה, מנוע החיפוש לא ממש מקשר בין האתרים ישירות דרך כתובת ה- ip שלהם, ואותה חברת קידום בגוגל יכולה להיות רגועה.

האם באמת פתרנו את העניין?

ממש לא, גוגל לא נעשו מנוע החיפוש החזק בעולם לחינם. חשוב לא להיות ספאמרים ברשת, ואם תהיו כאלו, אתם תענשו. חברת קידום אתרים בגוגל תעשה חכם אם במקום להקים חמישים אתרי תמיכה שלא ממש שווים כלום, עם תכנים לא איכותיים ובמיקומים מאוד נמוכים ותעבורה אפסית, תקים אתר תמיכה אחד, חזק, איכותי ותורם, אתר תמיכה שכל קישור ממנו יהיה קישור חי, שבאמת אנשים מקליקים עליו. אתר תמיכה שכזה יכול להיות מאוד חזק ולהקפיץ את האתר הראשי הרבה יותר גבוה מכל רשת אתרים ספאמרים.

לסיכום

קידום בגוגל ללא ספק נהפך בשנים האחרונות לאחד התחומים הקשים ביותר. חברות קידום אתרים בגוגל קמות ונופלות על בסיס קבוע, והרבה בזכות עצלנות. השקיעו באתר שאתם מקדמים, אחסנו אותו בחכמה, בנו מספר מצומצם של משאבים אך מאוד איכותיים, ותגלו כי קידום אתרים בגוגל יכול באמת לעשות את ההבדל. בהצלחה!